Finanse Absolutnie Osobiste KSIĄŻKA

BIZNES FINANSE

16 listopada 2019

FINANSE ABSOLUTNIE OSOBISTE
czyli wszystko czego boisz się dowiedzieć o sobie, biznesie i pieniądzach

 

dwie2

PRZYCHODZI TAKI MOMENT

Kiedy robisz coś i zaczynasz dostrzegać, że znalazłeś rozwiązania – to zaczynasz czuć potrzebę, podzielenia się tym z innymi – tak po prostu. Dokładnie tak jest i w moim przypadku.
Kiedy zobaczyłem, że są takie działania w moim życiu biznesowym, które za każdym razem przynoszą określony efekt, uznałem, że to właściwy czas, aby podzielić się tym ze światem.

MOJE DLACZEGO

Znam wielu ludzi oraz sam doświadczyłem momentów nieskuteczności czyli tej sytuacji, kiedy robisz wszystko i cały czas „nie idzie”. Myślę, że to bardzo słabe okresy w życiu każdego przedsiębiorcy. Właśnie wtedy przychodzi stres, rozterki, złość i to okropna niemoc.
Wtedy również brakuje siły na to, aby odważnie i zdecydowanie zmieniać. Przychodzą te chwile niepewności. I często zaczynamy się kręcić w kółko, jakby w miejscu i każdego dnia zanurzamy się jakby głębiej.
Wiem co piszę, bo również tego doświadczyłem.
Jednak przyszedł taki moment, że wróciłem do sprawdzonych schematów i… UWAGA! WSZYSTKO WRÓCIŁO NA WŁAŚCIWE TORY.

I właśnie wtedy postanowiłem, że napiszę tę książkę, że może dotrze ona do Ludzi, którzy mierzą się z tym co i jak dalej w biznesie. Może boli ich każdego dnia, a oni nie mogą znaleźć odpowiedzi – jak wyjść ze swoich kłopotów.
A moje DLACZEGO – to ZAUFANIE, że dobro wraca. I jeżeli moje doświadczenia i wskazówki, komuś pomogą, to nie tylko będę miał na swoim koncie „dobry uczynek” i oszczędzę komuś wielu trosk i zmartwień, ale to wróci do mnie z jeszcze większą siłą.

DECYZJA I DZIAŁANIE

Bo bez względu na to, jaki biznes prowadzisz, to właśnie DECYZJA I DZIAŁANIE zdecyduje o Twoim sukcesie lub porażce.
Być może właśnie ten moment dzisiaj to DECYZJA – chcę zmienić miejsce, w którym jestem, a DZIAŁANIE – kupię tę książkę, i być może tam odnajdę swoje odpowiedzi.
Bo przecież nigdy nie wiadomo, gdzie one tak naprawdę sobie – poza tym, że na pewno są w Tobie.

Doświadczanie radości i bólu w biznesie było głównym powodem powstania tej  książki, a dokładnie chęcią podzielenia się wiedzą opartą na doświadczeniu o tym:

  • co warto i należy robić, a czego unikać, by być SKUTECZNYM,
  • jakie konsekwencje przynoszą określone działania, postawy, decyzje i przede wszystkim, jak sobie z nimi radzić, gdy w biznesie przychodzą trudniejsze momenty zarówno te w obszarze mentalnym, jak i finansowym.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?  kliknij w obrazek

Zrzut ekranu 2019-11-16 o 11.12.57

 

NIE MUSISZ CZEKAĆ NA SWÓJ SUKCES

MOŻESZ GO OSIĄGAĆ, STAJĄC SIĘ SKUTECZNY

NIE MUSISZ CZEKAĆ, ABY STAĆ SIĘ BOGATY /cokolwiek to dla Ciebie znaczy/

MOŻESZ OSIĄGNĄĆ SWÓJĄ WOLNOŚĆ OSOBISTĄ I FINANSOWĄ ZNAJĄC ZASADY BOGACTWA

Podziel się: