Bądź Egoistą

Bądź Egoistą

Zdrowy Egoista daje sobie prawo do własnych potrzeb, rozpoznaje je i stara się zaspokoić – bez naruszania granic innych ludzi, ale też bez poczucia winy.
Zna swoje możliwości i ograniczenia, akceptuje niedoskonałości. Troszczy się o własne dobro i dąży do samorealizacji, ale nigdy po trupach.

 

Każdy właściciel nie tylko czuje, ale codziennie bierze na siebie odpowiedzialność za działalność swojej firmy. Jest to odpowiedzialność przed klientami, dostawcami, urzędami, bankami i wieloma innymi instytucjami. Odpowiada również za pracowników i przed pracownikami. Chęć zadbania o wszystko i o wszystkich często jest kosztem siebie i swojego czasu. W konsekwencji nie jest to dobre ani dla siebie, ani dla firmy.

 

Program BADŹ EGOISTĄ – ZRÓB TO DLA FIRMY!

 

 

Aby być skutecznym w swoim Egoizmie, to konieczne jest uświadomienie sobie i aktywną realizację wszystkich 5 aspektów – konsekwentnie i wytrwale. Nazywamy to „sprzedawaniem sobie”, czyli zadbaniem o silne przekonanie oraz zrozumienie istotności każdego z nich.

 

Droga do osiągnięcia zdrowego poziomu egoizmu wiedzie przez CEL i zwrócenie szczególnej uwagi na jednostkę. Tym też jest Program – realizacją celów w kluczowych obszarach, które dotyczą każdego człowieka bez wyjątku i są filarami dobrego, komfortowego funkcjonowania:

  • Pragnienia osobiste
  • Relacje z rodziną i przyjaciółmi
  • Zdrowie
  • Finanse osobiste
  • Kariera

 

Jak wygląda PROGRAM?

Istnieją dwie ścieżki realizacji Programu „BĄDŹ EGOISTĄ – ZRÓB TO DLA FIRMY!”:

  1. Personalizowany model współpracy z właścicielem firmy – cotygodniowe spotkania 1:1
  2. Warsztat i szkolenie dla organizacji – warsztaty, podczas których grupa pracowników wypracowuje nowe cele, wyzwalacze motywacji spójne ze strategią firmy

Czas trwania Programu uzależniony jest od zakresu potrzeb ustalonych podczas spotkania zapoznawczego.

 

Potrzebujesz więcej INFORMACJI?

Autor Programu jest do Twojej dyspozycji, wystarczy, że napiszesz maila na poniższy adres:

artur.habza@pirsb.pl