TransformacJA

TransformacJA

Transformacja to niezbędny proces, w czasie gdy czujesz, że zrobiłeś co mogłeś – a nie zadziałało lub robisz co możesz – a nie działa. Wielu przedsiębiorców twierdzi, że zmaga się z rynkiem, ludźmi, procesami, jednak prawda jest taka, że zmagają się ze swoimi nieskutecznymi schematami działania. Kiedy to odkrywają, nadchodzi szansa na zmianę dosłownie KAŻDEJ SYTUACJI, na taką której oczekujemy.

 

Skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci znaleźć właściwe rozwiązania. Zadzwoń do mnie: 536 30 10 10.
Właśnie to jest pierwszy krok do Transformacji – Twój RUCH.
Proces Transformacji trwa dokładni 90 dni i podzielony jest na 3 etapy w oparciu o 16 kroków.

 

Etap I
Budzenie Geniuszu – określenie schematów, przekształcenie w oparciu o budowę silnego MENTALU. Tutaj rozegra się wszystko co jest potrzebne, aby dokonać przemiany sytuacji. Pojawią się niewygodne pytania, niewygodne odpowiedzi, jednak przede wszystkim obudzi się Świadomość tego, co naprawdę się dzieje i co należy zmienić.
W tym miejscu jest czas na Twój Ruch – skontaktuj się, sam zobaczysz, że WSZYSTKO SIĘ ZACZNIE.
Dzwoń  536 30 10 10. Tak się zaczyna naprawdę TRANFORMACJA – od Odwagi.

 

Etap II
Budowanie nawyków – tutaj zbudujemy piramidę rozstania się z tym, co utrudnia osiąganie wymarzonych sukcesów i zastąpimy je tym, co pozwoli dojść do każdego miejsca, które Cię interesuje. To bardzo wymagający proces, podczas którego każdego dnia trzeba zmierzyć się ze swoimi PRZEKONANIAMI i nauczyć się technik, które pozwolą stanąć w kontrze. Niestety bardzo często boli. Jednak każdy, kto upora się ze zbudowaniem właściwych nawyków – rzadko popełnia później fundamentalne błędy.
Nie bój się tego procesu, tutaj będzie widać najwięcej efektów. Już wielu przed Tobą przeszło ten etap i żyje i to o wiele lepiej niż wcześniej – Ty też możesz.
Jeżeli jeszcze nie zadzwoniłeś do mnie, to możne oznaczać tylko jedno – że jeszcze nie jesteś gotowy, aby zmienić „stare ubranie” na „nowe, wygodne i dopasowane ciuchy”.
Działaj – to jedyny sposób na Efekt.
Zadzwoń, a ja odbiorę: 536 30 10 10 a jeżeli brakuje Ci jeszcze Odwagi napisz: robert.suszko@pirsb.pl.
Przeprowadziłem przez PROGRAM TRANSFORMACJA wielu Ludzi, którzy zmieli swoje Marzenia w rzeczywistość. Wystarczy się Odważyć. Tylko tyle i aż tyle.

 

Etap III
Stan Przepływu – to koncentracja na wydajności, wyeliminowania rozproszenia i skupienie na Wyniku. Tutaj używamy narzędzi, technik i uczymy się funkcjonować w spójności z nowymi Wynikami. Każda zmiana, nawet najpiękniejsze marzenie łączy się z rozstaniem z czymś. To tylko z miejsca, gdzie czegoś nie ma wydaje się, że jak TO będzie, wszystko będzie idealne. To nieprawda – wszystkiego należy się nauczyć – nawet życia w Obfitości.
Stan Przepływu to Osiąganie pod okiem Mentora. W tym etapie materializują się WYNIKI.
Nie czekaj – czekanie wydłuża moment osiągnięcia MarzeniaRobert Suszko 536 30 10 10.
A teraz najważniejsza sprawa:
Jeżeli chcesz osiągnąć swoje Marzenie, chcesz zmienić miejsce, w który Jesteś – wiem jak Cię tam doprowadzić – potrzebuję tylko 2 rzeczy od Ciebie – ZAUFANIA I ZAANGAŻOWANIA.
Jesteś Gotów – ja Jestem.
DOŁĄCZAM DO PROGRAMU 536 30 10 10 

 

Potrzebujesz więcej INFORMACJI?
Autor Programu jest do Twojej dyspozycji, wystarczy, że napiszesz maila na poniższy adres:
robert.suszko@pirsb.pl