Publikacje

Książka:

„FINANSE ABSOLUTNIE OSOBISTE – czyli wszystko, czego boisz się dowiedzieć o sobie, biznesie i pieniądzach” /Robert Suszko/

 

 

 

ZACZNIJ ZMIENIAĆ SWOJE FINANSE NA LEPSZE

„Kiedy po 7 latach skutecznego prowadzenia własnych biznesów, z przekonaniem że zawsze wszystko będzie idealnie, stanąłem w obliczu sytuacji trudnej, a moje finanse zaczęły wymagać szczególnej uwagi, nie wiedziałem, jak się do tego zabrać, bo wcześniej działałem intuicyjnie. Musiałem się wiele nauczyć, zmienić wiele nawyków, podjąć wiele trudnych decyzji. Po 4 latach konstruowania i testowania różnych modeli biznesowych udało mi się wypracować wzór na biznes skuteczny finansowo.

 

Napisałem tę książkę na bazie swoich doświadczeń i nabytej wiedzy. Jestem przekonany, że pomoże Ci ona ustrzec się wielu finansowych pułapek związanych z zarządzaniem pieniędzmi i ustawić wiele Twoich przekonań, nawyków oraz kompetencji na właściwym torze.

 

Dedykują ją każdemu, kto dochodzi do biznesowej ściany, potrzebuje odnaleźć ścieżki do skuteczności, a przede wszystkim chce zadbać o swoje finanse (także osobiste).

 

Nie twierdzę, że wszystkie opisane tu rozwiązania są jedynie słuszne, ale w moim przypadku okazały się dobrym sposobem na brak: koncentracji, spokoju zarządczego i skuteczności finansowej.

 

I co najważniejsze doprowadziły mnie do wolności finansowej.”

 

Autor:

  • Robert Suszko

Podcast:

„BIZNES? Z PRZYJEMNOŚCIĄ!”

 


 

Biznes? Z przyjemnością! to podcast stworzony z myślą o managerach, właścicielach firm i zarządzających organizacjami. Przygotowaliśmy też coś dla osób, dla których ważny jest rozwój kompetencji i umiejętności. Treść podcastów tworzymy według jasnych zasad: konkrety i przykłady – wprost, zwięźle i na temat.

 

Prowadzący Podcast:

 

  • Katarzyna Machlowska-Hulok
  • Tomasz Damian


Doradztwo biznesowe | Rozwój i strategia | Inwestycje

 

Usłyszysz nas na:

Artykuły:

NEWSWEEK EXTRA 3/2022: Psychologia dziecka – nasz artykuł na stronie 76:

Tekst o tym, że pieniądze to nie tylko sprawa dorosłych i o tym jak dziecko uczyć wartości pieniądza oraz jak spełnianie marzeń zanim zostaną wypowiedziane ucina skrzydła u nasady (kliknij w okładkę i przejdź do zakupu tego wydania).

 

Autorzy:

  • Dominika Rossa,
  • Tomasz Damian