Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/pirsb/domains/pirsb.pl/public_html/wp-content/themes/pirsb/single.php on line 19

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/pirsb/domains/pirsb.pl/public_html/wp-content/themes/pirsb/single.php on line 26

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/pirsb/domains/pirsb.pl/public_html/wp-content/themes/pirsb/single.php on line 33

System Business Point PRZEDSPRZEDAŻ

BIZNES FINANSE

02 lutego 2019


System Business Point (online) – SKLEP
Twój osobisty mini coach i mentor

Pewnego dnia zauważyłem, że ludzie nie wiedzą czasami o co zapytać, aby ich biznes ruszył do przodu. Nie wiedzą skąd zaczerpnąć inspiracje do tego, aby zmieniać, czy też przyglądać się na konkretne sytuacje, które wydarzają się każdego dnia w firmach, które prowadzą lub w których pracują.

Przed Tobą PRZEDSPRZEDAŻ Systemu Business Point (autocoaching, coaching – narzędzie dla przedsiębiorców ). Każdego dnia będziesz mógł  wylosować jedną Business Point, która będzie inspiracją na cały Twój dzień. Będzie tematem, na który skierujesz swoją Uwagę. To na czym się koncentrujesz – rośnie. To prawda stara jak świat.

System Business Point ma konstrukcję treści ułożoną w taki sposób, abyś mógł/mogła zatrzymać się na jakimś zagadnieniu na cały dzień i dzięki inspiracji i skierowaniu uwagę na konkretne rzeczy, mógł/mogła zmienić coś, poprawić lub po prostu poszukać odpowiedzi lub narzędzia na tematy wskazane w Business Point.

Wszystko ułożone jest w nich ten sposób, aby budzić w Tobie przedsiębiorcę, który swoją uwagę ma skierowaną na Wartości i efektywność w biznesie.

Business Point jest projektem innowacyjnym, który spełnia rolę Twojego osobistego mini coacha i mentora, który pojawia się w dowolnym momencie Twojego dnia (sam decydujesz, o której uruchamiasz Business Point) i proponuje Ci poprawę Twojego działania w określonym zakresie lub inspiruje Cię do podjęcia nowych działań biznesowych. Celem jest osiąganie przez Ciebie zamierzonych REZULTATÓW biznesowych.

Do Systemu Business Point dołączona jest instrukcja sposobu używania.

Jestem przekonany, że będzie to Wartościowa Inspiracja Biznesowa na 365 dni Twojego życia. A jeżeli dołożysz zaangażowanie, to zauważysz rozwiązania, które mogą poprawić jakość Twojego biznesowego życia oraz dbania o bycie prawdziwym Człowiekiem w biznesie czyli tym, który szanuje siebie i innych ludzi i na tym opiera swoją biznesową strategię. Jestem przekonany, że dobrze ukierunkowany możesz poprawić również swoje finanse.

Życzę Ci fantastycznych dni z inspiracją, dzięki losowi, który przez 365 dni będzie podsuwał Ci nową historię, na którą warto się przyjrzeć w Twoim biznesie. 

Twój dostęp do strony, na której znajduje się System Business Point będzie dla Ciebie dostępny i zostanie przesłany na Twoje konto mailowe 28.02.2019 roku.

Podziel się: