Chciwość i strach – biznesowe emocje

BIZNES FINANSE

14 stycznia 2019

Zawsze kiedyś jest pierwszy krok. Perspektywa jest bardzo wygodnym miejscem, aby opowiedzieć, jak wyglądają początki. Zupełnie inaczej wtedy wszystko widać.

To pierwsza część filmu o starcie na giełdzie i o tym co towarzyszyło moim pierwszym ruchom giełdowym.  Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w chwili kiedy zaczynasz poszukiwać czegoś jeszcze; o obawach, które pojawiają się wraz ze świadomością ryzyka oraz o tym, co może Ci pomóc skutecznie zacząć.

To, krótka historia:

  1. O mentorze, który wyznaczył startowy szlak.
  2. Poszukiwaniu odpowiedzi, jak zacząć i jak działać.
  3. Walce dwóch emocji: chciwości i strachu.

To, co wtedy wydawało się wyjątkowo skomplikowane dzisiaj nosi zupełnie inne nazwy. To, co na początku nazywałem strachem, dzisiaj określam mianem brakiem PO CO.
To, co na początku określałem mistrzostwem, dzisiaj nazywam szczęściem początkującego i szukam odpowiedzi, jak z tego zjawiska korzystać na co dzień.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który poszukuje pomysłu na sposoby inwestowania ta historia może być właśnie dla Ciebie.
Kiedy już w czymś jesteś dobry, wtedy tak wielu ludziom wydaje się, że od zawsze tak było. Jednak na początku jest często zupełnie odwrotnie. Wiesz niewiele, popełniasz masę błędów, właśnie po to, aby w przyszłości było zupełnie inaczej.

Zapraszam do oglądania.

Podziel się: