Przyjrzyj się i jest szansa, że zobaczysz

BIZNES FINANSE

16 listopada 2018

Są takie rzeczy, na które potrzeba uważności, aby je zobaczyć.

Jak wiele razy skusiłeś się na „łatwiznę”?

Kiedy coś nie jest wymagające o wiele szybciej można na to zareagować, bo nie trzeba się trudzić. Zdarza się, że wybieramy właśnie te drogi, które podsuwa nam codzienność, zamiast wybierać swoje drogi, które faktycznie prowadzą właśnie tam, gdzie naprawdę chcemy dojść. I często zdarza się, że są to drogi… pod górkę.

Widziałeś kiedyś jak cenne może być to co jest wymagające?

Zapewne odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Rzecz w tym, że często postrzegamy cenne jako myślenie: „temu to się udało” lub „ten to ma szczęście”.
A próbowałeś świadomie zobaczyć właśnie to cenne w Twoich najprostszych sprawach? Być może jest właśnie coś takiego. Być może wystarczy, że przyjrzysz się uważniej i zaczniesz nadawać temu właśnie Znaczenie.

Potrafisz zobaczyć codzienność przez nadanie Znaczenia?

Określenie i nadanie Znaczenia to umiejętność, która prowadzi do osiągania marzeń/sukcesów/radości/zwycięstw czy innych synonimów spełniania siebie.
O tym jak nadawać znaczenie i budować na tym, będę opowiadał w kursie GO!towi na pierwszy biznes, na który już dzisiaj serdecznie Cię zapraszam.

Przygotowałem dla Ciebie krótkie video, na którym znajdziesz kilka wskazówek o tym, jak wybrać to co najcenniejsze. Zapraszam do oglądania.

Aha. Ta inspiracja była nagrana 10 dni temu, jednak dopiero dzisiaj wpadła w sieci sieci.

Podziel się: