Kręgi otoczenia cz.2 – video

BIZNES FINANSE

20 września 2018

24.06.2018 na Lekcjach Niepokonanych umieściłem pierwszą część ćwiczenia Kręgi Otoczenia. Zaprezentowałem tam narzędzie, które pomaga przygotować nawigację po przestrzeni codziennych kontaktów każdego z nas. Znajdziesz w pierwszej części bardzo dużo koncentracji na własnych potrzebach i sporej koncentracji na wyborach i rezygnacjach z niektórych kontaktów. Część pierwsza Kręgów Otoczenia to tylko fragment obrazu zarządzania otoczeniem.
Dzisiaj możesz zobaczyć kolejny krok, który koncentruje się na Twoim wzrastaniu w świadomości i wiedzy w jaki sposób zarządzać sobą w otoczeniu i przede wszystkim jakie wartości dostarczasz innym ludziom, kim dla nich jesteś. 
Wielce prawdopodobne, że oba ćwiczenia będą dla Ciebie inspiracją, jednak możliwe jest również to, że któreś z nich będzie Ci bliższe i bardziej Twoje.
Jedno jest pewne. Każde z nich dostarczy Ci wiedzę o tym kim jesteś, gdzie jesteś oraz dokąd zmierzasz i dokąd możesz zmierzać, jeżeli dostrzeżesz niektóre zależności.

Gotowe wzory kręgów do ćwiczenia Kręgi Otoczenia cz.2 znajdziesz w zakładce ĆWICZENIA.  Pobierz po prostu zeszyt 5 kroków do życia na 110 procent. Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz, aby wygodnie przetrenować swoje Kręgi.

Jak zawsze życzę Ci miłego i inspirującego oglądania oraz wartościowych, odważnych decyzji i fantastycznych efektów.

Podziel się: