2119 odsłon w dwa miesiące. Dziękuję za zaufanie.

BIZNES FINANSE

15 lipca 2018

Dzisiaj minęło dokładnie 2 miesiące od kiedy istnieją Lekcje Niepokonanych. Blog nabiera tempa i rozwija się z każdym dniem. W okresie dwóch miesięcy pojawiły się treści w formie artykułów i filmów, a już niedługo pierwsze podcasty.
Dwa pierwsze miesiące Lekcji Niepokonanych to:
17 artykułów w dwóch kategoriach: rozwoju osobistego oraz finansowego, w trakcie trwania jest cykl o inteligencji finansowej, który kończy się w tym tygodniu. Cały czas obserwuję, które posty cieszą się Twoim zainteresowaniem i staram się tak dobierać treści, aby odpowiadały one na Twoje oczekiwania.
4 ćwiczenia: mentalne, rozwojowe oraz finansowe, wszystkie w formie do pobrania w plikach na stronach określonych artykułów.
2 filmy – promocyjny oraz instruktażowy. To pierwsze próby, więc i pierwsze sukcesy i lekcje – uruchomiony kanał YouTube oraz pierwsze doświadczenia z dobraniem światła, dźwięku. Jednak już wiem, że każdy kolejny film będzie coraz lepszy.
1 zeszyt ćwiczeń – kompleksowe ćwiczenie finansowe, które w szczegółowy sposób prowadzi Cię krok po kroku jak na treningu indywidualnym do stawianych w temacie odpowiedzi.

2119

Ponadto Lekcje Niepokonanych mają już swoją SUBSKRYPCJĘ (okienko po prawej stronie), do której możesz dołączyć, bo już w najbliższym czasie zostaną rozesłane pierwsze newslettery, a w nich artykuły, narzędzia i wsparcie w zakresie rozwoju osobistego i finansowego.
W najbliższych dniach, jeszcze w miesiącu lipcu przygotuję i opublikuję pierwszy PODCAST, który mam nadzieję, pozwoli Ci jeszcze lepiej korzystać z bloga.
I oczywiście jest już systematyka artykułów, które ukazują się w każdy PONIEDZIAŁEK oraz CZWARTEK, co nadaje ciągłość i utrzymuje dobry rytm oglądalności i rozwoju bloga.
W zamyśle rodzi się także KSIĄŻKA, która myślę, że będzie ciekawym przewodnikiem i inspiracją dla wielu tych, którzy w swoim życiu świadomie dbają o to, aby być niepokonanym.

Zrób pierwszy krok, zrób go po prostu. Zobaczysz, jak wiele może się zmienić. 

Kiedy startowałem to przedsięwzięcie wiedziałem, że każdy dzień i każdy artykuł będzie przynosił nowe odpowiedzi, jak układać ten projekt. I dokładnie tak jest. Pojawiają się nowe spojrzenia na kwestie związane z rozwojem; przestrzenie, które warto zagospodarować i przede wszystkim czytelnicy, widzowie, i wierzę, że już niedługo słuchacze, którzy określają na jakie potrzeby powinny odpowiadać Lekcje Niepokonanych.

dziekuje

Nie jesteś tak dobry jak Ci się wydaje, jesteś o wiele lepszy. To motto Lekcji Niepokonanych, które codzienne nabiera coraz większej Mocy. I tak jak w pierwszych artykułach podkreślałem siłę tego, co mieszka w każdym z nas, tego, co często nazywamy wewnętrzną energią, tak dzisiaj z jeszcze większym przekonaniem potwierdzam, że wystarczy zacząć, a później cierpliwość, stała nauka i dbałość o drugiego człowieka przyniesie efekt – o którym ostatnio wspaniale opowiadał Robert S. Bokacki podczas wystąpienia na jednym ze spotkań biznesowych – przyniesie Efekt Dobra. I, aby właśnie ten efekt wywołać wystarczy wg mnie uruchomić swoją wewnętrzną energię.
Mam nadzieję, że Lekcje Niepokonanych i Tobie pozwolą uruchomić Twoją energię, która doprowadzi Cię do miejsc, o których marzysz. Wierzę, że masz szansę pootwierać zamknięte dotąd drzwi, czego z całego serca Ci życzę.

Jeszcze raz ogromnie dziękuję Ci za Twoją obecność.
Robert Suszko

Podziel się: